Často kladené dotazy

image70

Jak dlouho rezervace trvá?

Rezervace s panem Alchymistou trvá 30 minut. 

Když přijdu před začátkem mé rezervace, vezmete mne dříve?

Ne, bohužel nevezmeme. V případě, že přijdete 10, 15 a více minut předem, budete muset počkat, než skončí rezervace před Vámi. 

Děláte i parfémy pro muže? Jaký je rozdíl mezi namícháním s panem Alchymistou a bez něj?

Ano, parfémy pro muže děláme. 

Rezervace konzultace s panem Alchymistou obsahuje již zmíněnou půlhodinovou konzultaci, kdy si s panem Alchymistou popovídáte a vysvětlíte mu, co přesně hledáte. Na základě těchto informací Vám pan Alchymista nabídne vhodné ingredience. Z těch, které Vám budou vonět nejvíce, si následně smícháte svou vlastní 50 ml kombinaci. 

Pokud k nám přijdete bez rezervace, i tak si můžete namíchat svou kombinaci, toto ovšem probíhá se členy našeho Alchymista teamu, kteří Vám ochotně pomohou s výběrem vhodných ingrediencí. Nakonec si s sebou domů odnesete svou jedinečnou 30 ml kombinaci

Kolik ingrediencí se může maximálně smíchat dohromady?

Množství ingrediencí není pevně dáno. Vše záleží na typu kombinace a na ingrediencích, které si vyberete. Každá ingredience má svůj charakter. Lehký, střední či těžký parfém - každý je jiný

Můžu si s sebou někoho přivést?

Ano, přivést si s sebou jednoho člověka jako doprovod není problém. Rádi bychom u nás byli schopni přivítat více hostů, ovšem naše parfumerie je velice malá a tak by se k nám více lidí nevešlo. 

Jak postupovat, když si vytvořím rezervaci a následně se nemohu dostavit?

V tomto případě nám dejte předem vědět, že se nedostavíte, my Vám rádi pomůžeme se zrušením či přesunem rezervace, abychom mohli místo nabídnout zákazníkům, kteří by mohli přijít právě ve stejný termín jako vy, a měli by komplikace s rezervací v jiný den.

Mám rýmu / kašel / teplotu / chřipku. Mohu si i tak přijít svůj parfém namíchat?

Zde se upřednostňuje zrušení rezervace a přesun na jiné datum. Je to z toho důvodu, že se případná nemoc či nachlazení může přenést na pana Alchymistu a my bychom následně naši parfumerii museli na delší dobu zavřít a zrušit rezervace dalším zákazníkům. 

Prosíme, buďte tedy trochu ohleduplní. V případě, že byste byli nemocní či nachlazení a museli tak svou rezervaci zrušit, neváhejte se na nás obrátit, my Vám rádi pomůžeme s hledáním jiného data, abyste o tento zážitek nepřišli. Jsme tu přece pro Vás!  ♥ 

Jak zakoupit dárkový poukaz?

Dárkový poukaz lze zakoupit buď osobně u nás na prodejně, nebo elektronickou cestou, kdy je třeba buďto vyplnit formulář na našich stránkách, nebo nám zašlete e-mail s požadavkem o jaký typ voucheru se jedná a kolik kusů potřebujete. My Vám následně zašleme platební údaje a po připsání částky na účet zašleme kód poukazu. PDF poukazu k vytištění zasíláme pouze na vyžádání.

Dá se u vás platit kartou?

Od začátku roku 2020 je u nás možno platit pouze hotově, platební karty nepřijímáme.

Můj parfém se již nevyrábí. Můžete mi s tím pomoci?

Bohužel, kopie parfémů neděláme, není to etické.

Domluvím se u vás česky?

Ano, v naší parfumerii se česky domluvíte. A kdyby byl náhodou problém se vzájemným pochopením, vždycky je přítomen někdo z našeho personálu, kdo rád pomůže. 

Jedu k vám z daleka, ale na dálnici je zácpa. Co teď?

Hlavně nepanikařit :) Dejte nám vědět, co se stalo a proč se nedostavíte na čas, my na Vás počkáme a i když přijedete pozdě, někdo z našeho týmu Vám vždycky moc rád pomůže s výběrem ingrediencí pro vytvoření Vaší krásné kombinace. 

ČASTÉ DOTAZY O DÁRKOVÝCH POUKAZECH

image71

Mám dárkový poukaz s nápisem "Namíchejte si svůj osobitý parfém". K čemu slouží?

Tento dárkový poukaz slouží ke konzultaci s panem Alchymistou a k následnému namíchání své vlastní 50 ml kombinace. 

Je nutné se s tímto poukazem předem objednat?

Ano, k využití tohoto poukazu je nutné se objednat na našich webových stránkách. Rezervace telefonicky či u nás na prodejně neprovádíme. 

Mám dárkový poukaz s nápisem "Dárkový poukaz pro výběr Vašich vlastních produktů". K čemu slouží?

Toto je vždy uvedeno na poukazu samotném. Pokud máte na poukazu připsáno "30 ml", pak tento poukaz slouží k namíchání vlastní 30 ml kombinace.

Pokud na poukazu máte připsáno "APP Kit", pak je to poukaz pro výběr malého setu sloužícímu k namíchání dvou parfémů v pohodlí Vašeho domova. 

"Master Kit" znamená totéž, jen se jedná o set velký. 

A k využití tohoto poukazu je také třeba rezervace?

Ne, k využití těchto poukazů rezervace nutná není, můžete se dostavit kdykoliv v průběhu naší otevírací doby. 

Co znamená, když je na mém poukazu napsáno "Workshop"?

Toto je tedy poukaz na náš Olfaktorický workshop, který se koná v soboty. Na tento workshop je nutné provést rezervaci na našich webových stránkách. Rezervace telefonicky či u nás na prodejně neprovádíme. 

Chci si rezervovat termín na workshop, ukazuje se mi ale jen jeden a ten mi nevyhovuje. Co teď?

Vypisujeme vždy pouze jeden termín v měsíci, vždy měsíc napřed. Tzn., že workshop na březen vypíšeme na konci února. Workshop na duben vypíšeme na konci března, atd. Je tedy třeba naše stránky průběžně sledovat, aby Vám datum neuniklo.